ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Kultywowanie tradycji i szacunku dla przeszłości, a więc i dla patrona szkoły, którego życie i dokonania powinny być inspiracją dla wszystkich uczniów było ideą organizacji Dnia Patrona. Jest to dzień, w którym cała nasza społeczność uczniowska prezentuje swoje osiągnięcia, bierze udział w wielu konkursach i zawodach w obecności zaproszonych gości i rodziców.
 Jednym z nich był konkurs strzelecki na naszej wirtualnej strzelnicy. Jednoosobowe reprezentacje każdej z klas dzielnie walczyły o punkty na tarczy strzelniczej. Zwyciężyła klasa I LO, drugie miejsce przypadło klasie II LO, a trzecie III BSIS.

 Trzeba przyznać, że rywalizacja na strzelnicy była bardzo wyrównana. Emocji nie brakowało. Niektórym zabrakło trochę opanowania, a może …. i szczęścia.
 Była to nie tylko cudowna zabawa, ale i piękna lekcja historii, za co dziękujemy WSZYSTKIM naszym uczniom i pedagogom.

 Impreza była współorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Krośnie w ramach Planu Edukacji Zdrowotnej w Powiecie Krośnieńskim na lata 2023 – 2024 „Życie mam tylko jedno".