ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
  W dniach 18 i 24 maja w naszej szkole zorganizowany został Turniej Motoryzacyjny o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Iwoniczu. Do udziału w turnieju zgłosiło się 11 uczniów Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia, którzy rywalizowali w następujących konkurencjach: rozwiązywanie testu z przepisów ruchu drogowego, rozwiązywanie testu ze skrzyżowań, jazda sprawnościowa motorowerem – tor przeszkód. Zwycięzcą turnieju został Kamil Peszko – uczeń kl. IV Technikum Pojazdów Samochodowych, II miejsce zajął Bartosz Dąbrowski – uczeń kl. II Technikum Pojazdów Samochodowych a III miejsce przypadło Adamowi Mikoszowi z kl. III Branżowej Szkoły I Stopnia w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych.

 Uroczyste wręczenie pucharu i nagród dla najlepszych uczniów nastąpi na szkolnej akademii z okazji zakończenia roku szkolnego. Turniej zorganizował i przeprowadził Pan Leszek Zajdel.