ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W dniu 14.04.2023r. w obiektach Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbył się Finał Okręgowy Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w którym uczestniczyli uczniowie ze szkół województw: lubelskiego i podkarpackiego.
 Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III technikum weterynaryjnego: Aleksandra Boczar i Julia Jus w bloku produkcja zwierzęca oraz uczniowie technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki : Robert Leń z kl. IV i Jakub Nykiel z kl. III w bloku mechanizacja rolnictwa. Uczestnicy rozwiązywali test składający się z 60 pytań jednokrotnego wyboru oraz wykonywali 3 zadania praktyczne.
 Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze zajmując w bloku produkcji zwierzęcej IV i VIII miejsce a w bloku mechanizacji rolnictwa VI i VII.
Gratulujemy