ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i kryta



Technika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Niedziela Palmowa, zwana również Niedzielą Męki Pańskiej, a w polskiej tradycji ludowej Kwietną lub Wierzbną Niedzielą została ustanowiona na pamiątkę uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy, kiedy to mieszkańcy miasta witali Go, machając gałązkami palmowymi. Z tej okazji każdego roku w Niedzielę Palmową Centrum Kultury i Czytelnictwa w Iwoniczu Zdroju organizuje kiermasz ozdób świątecznych oraz tradycyjnych potraw i wypieków wielkanocnych. W tym roku za przygotowanie stoiska na XVI Kiermaszu Wielkanocnym odpowiedzialna była klasa IV MSŻ z wychowawczynią Katarzyną Gładysz.
 Na wielkanocnym stole znalazły się: mazurki, babki, babeczki, wielkanocne kruche ciasteczka i inne przepyszne ciasta, a także jajka z rzeżuchą oraz wielkanocny żurek z domowym chlebem o niezastąpionym smaku. Nie zabrakło również palmy wielkanocnej, która jest symbolem męki i zmartwychwstania oraz nieśmiertelności duszy i zwycięstwa, a także wielu ozdób świątecznych, jak np.: kurczaczki i zajączki.