ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Miło nam poinformować, że korzystamy już z nowej 6-cio stanowiskowej siłowni wchodzącej w skład wewnętrznych obiektów sportowych Zespołu Szkół w Iwoniczu. Siłownia mieszcząca się przy sali gier oraz sali gimnastycznej pozwala na wzmacnianie i kształtowanie mięśni grzbietu, klatki piersiowej, ramion oraz nóg.
 Jednocześnie, może z niej korzystać grupa 8 osób, gdyż w wyposażeniu jest jeszcze rowerek stacjonarny i ławeczka do ćwiczeń ze sztangą. Docelowo będzie jeszcze zamontowany worek treningowy i bieżnia. Warto dodać, że pomieszczenie , w którym znajduje się atlas zostało wcześnie wyremontowane. Odnowiono ściany, położono strukturę tynkarską, położono nową podłogę , wykonano nową instalację elektryczną.
 Z siłowni korzysta młodzież na lekcjach wychowania fizycznego, zajęciach sportowych oraz młodzież internatu w wolnym czasie. Każdy uczeń Naszej Szkoły, który nie ma przeciwskazań do ćwiczeń może z niej korzystać, ale tylko pod kontrolą nauczyciela.