ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W ramach promocji strzelnicy i oferty edukacyjnej na przyszły rok szkolny zaprosiliśmy do naszej szkoły przyszłych absolwentów szkół podstawowych z powiatu krośnieńskiego. Po szkoleniu z zasad bezpieczeństwa każdy z gości miał okazję sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu do tarczy i w strzelaniu taktycznym. Na koniec odbyły się zawody strzeleckie, w których zwyciężyła SP z Królika Polskiego. Z minimalną stratą na drugiej lokacie, z jednakową ilością punktów, uplasowały się szkoły z Iwonicza-Zdroju i Lubatówki. Dla najlepszych nagrody wręczyła dyrektor szkoły Pani Iwona Pytel. Opiekę na strzelnicy sprawowali nauczyciele: Paweł Kowalski i Piotr Jakubowicz.

 Wszystkim bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy do naszej szkoły, by rozwijać umiejętności strzeleckie . Do zobaczenia. P.J