ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Sukcesem drużyny siatkarskiej Naszej Szkoły zakończyła się Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców. W zawodach, które odbyły się 8 lutego w Jedliczu uczestniczyły wszystkie szkoły ponadpodstawowe powiatu krośnieńskiego.
 Najpierw rywalizowano w dwóch grupach po trzy zespoły systemem każdy z każdym, a następnie odbyły się spotkania o pierwsze i trzecie miejsce.
 W swoich meczach grupowych siatkarze Naszej Szkoły pokonali LO Rymanów 2:1 oraz LO Jedlicze 2:0 zapewniając sobie udział w finale. W nim przyszło się zmierzyć ze zwycięzcą drugiej grupy MZSP Miejsce Piastowe.

 Spotkanie było zacięte i wyrównane ale w końcówkach swoją wyższość wykazali Nasi siatkarze pewnie zwyciężając 2:0.
 Tym samym Zespół Szkół w Iwoniczu będzie reprezentował szkołę i powiat w kolejnym etapie rywalizacji – zawodach rejonowych.
Gratulujemy chłopakom, którzy wystąpili w następujący składzie: Jakub Magusiak (IV LO), Maciej Gosztyła (IV LO), Patryk Szpyrka (IV LO), Dawid Sidorski (IV LO), Jakub Leśniak (III LO), Piotr Inglot (III TPS), Jakub Jakieła (IV TPS), Kordian Wańkowicz (IV TPS). Opiekun zespołu: Tomasz Staroń