ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 2 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Dnia 25 stycznia 2023 r. Powiat Krośnieński podpisał z Lecturus Sp z o. o. spin-off Uniwersytetu Warszawskiego i Fundacją Miasto porozumienie o współpracy w obszarze działań edukacyjnych polegających na ułatwieniu młodzieży dostępu do materiałów edukacyjnych przygotowujących do egzaminu maturalnego.
 Kolejna edycja intensywnych kursów przygotowujących do matury i egzaminów ósmoklasisty z zakresu matematyki, j.polskiego i j.angielskiego rusza 30 stycznia 2023 r. Zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu (każdorazowo 45 minut).

 Co ważne, dzięki podpisanemu porozumieniu regularna cena kursów tj. 875 zł dla uczniów mieszkających na ternie powiatu krośnieńskiego została obniżona o 70% i wynosi 262,50 zł.

To doskonała okazja dla młodzieży, by:

  • powtórzyć materiał omawiany w szkole,
  • dowiedzieć się i przypomnieć sobie strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych,
  • omówić z nauczycielami kluczowe zagadnienia egzaminacyjne,
  • nadrobić zaległości i zrozumieć, z czym mają problem na lekcjach w szkole.

I to wszystko w preferencyjnych cenach, na nowoczesnej platformie e-learningowej w formie wykładów i ćwiczeń z wykorzystaniem aplikacji oraz materiałów multimedialnych z dostępem do VOD z minionych lekcji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą intensywnych kursów z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego na stronie https://www.lecturusjunior.pl/ oraz z dokładnymi informacjami dotyczącymi poszczególnych kursów na https://sklep.lecturus.pl/.

Kanał Lecturus Junior na YT https://www.youtube.com/@lecturusjunior/