ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Zadanie zrealizowano w ramach ogłoszonego przez Ministerstwo Obrony Konkursu Ofert „Strzelnica w powiecie 2022”.
 W budynku Zespołu Szkół w Iwoniczu, w jednej z sal wykonane zostały m. in.: roboty ogólnobudowlane, instalacja elektryczna. W ramach realizowanego zadania zakupiono i zamontowano wyposażenie wirtualnej strzelnicy.
 Wartość zrealizowanej inwestycji wyniosła ponad 213 tys. zł, przy czym Powiat otrzymał dofinansowanie ze Skarbu Państwa – z Ministerstwa Obrony Narodowej, w wysokości 158 tys. zł.
 Strzelnica posiada możliwość prowadzenia strzelań w postaci statycznych i dynamicznych treningów dla ćwiczących o różnym stopniu zaawansowania - od ćwiczeń w obserwacji, przez strzelanie na celność i skupienie, do wykonania zadań strzeleckich o różnym stopniu skomplikowania. Wyposażona jest w bezprzewodowe, laserowe symulatory (repliki) broni, czterech karabinków i czterech pistoletów z funkcją wyzwalania strzału (posiadające po dwa magazynki), imitację odgłosu i zjawiska odrzutu, rozpoznawalność strzałów w ogniu pojedynczym i seryjnym.