ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 1.12.2022 w Rogach odbyły się zawody Powiatowej Licealiady w piłce ręcznej dziewcząt. Drużyna naszej szkoły występowała w następujacym składzie: Hajduk Monika (IV TŻ), Kilarecka Andżelika (IV TŻ), Oleniacz Wiktoria (III LO), Loch Patrycja (II LO), Olejko Marlena (II LO), Klimkiewicz Wiktoria (I LO), Szczepek Roksana (I LO), Kwas Joanna (IV MS) Opiekun drużyny – Robert Gorzynik.
W zawodach udział wzięły trzy drużyny. Grano systemem „każdy z każdym”.

 Dziewczęta naszej szkoły spisały się bardzo dobrze. Po pewnie wygranym meczu z drużyną z Miejsca Piastowego, dziewczyny grały mecz o pierwsze miejsce z LO Rymanów. Duże emocje, mecz kończy się remisem. W rzutach karnych nasza drużyna wygrywa 3 :1
 Duże słowa uznania dla dziewcząt. Zajmujemy I miejsce i uzyskujemy awans do Zawodów Rejonowych.

Wyniki:

  • ZS Iwonicz – MZSP M. Piastowe (7 : 4)
  • ZS Iwonicz – LO Rymanów (2 : 2), karne (3:1)

20.12.2022 w Krośnie rozgrywaliśmy zawody Rejonowe. Nasza drużyna wystąpiła w tym turnieju w takim samym składzie. W zawodach został rozegrany jeden mecz z drużyną ZSNG Krosno. Dziewczyny wygrały 8 : 4. Pierwsze miejsce w zawodach i zapewniony awans do Półfinału Wojewódzkiego.

BRAWO DZIEWCZYNY