ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Społeczność naszej szkoły przygotowała Szlachetną Paczkę 2022. Kiedy na stronie stowarzyszenia Wiosna w Krakowie, ukazała się lista potrzebujących pomocy, wybraliśmy Panią Marię z okolic Krosna. Rozpoczęliśmy zbiórkę potrzebnych rzeczy, które zostały zapakowane do 7 pudeł. Przygotowane prezenty zawieźliśmy do magazynu w Głowience, skąd w piątkowe popołudnie, 9 grudnia, trafiły do potrzebującej osoby. Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem POD-1193-82616), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Drogi Darczyńco,
dziękujemy, że razem z nami zmieniasz historię Rodzin, które mają mniej szczęścia w życiu!

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Kiedy pani Maria zobaczyła kuchenkę mikrofalową wzruszyła się, kilkukrotnie pytała czy to na pewno dla niej, była w szoku za tak ogromną pomocą od Państwa, za nic w zamian. Cieszyła się również z nowych zimowych butów, ponieważ poprzednie nie nadawały się już do chodzenia. Środki czystości, żywność oraz ubrania sprawiły, że pani Maria przynajmniej przez święta nie musi się o nic martwić i może cieszyć się świąteczną atmosferą.

Słowo od Wolontariusza

Bardzo dziękuję za dobrą współpracę z całym Zespołem Szkół w Iwoniczu, za otwarte serce, gotowe do pomocy osobom potrzebującym. Podczas wręczania prezentów w oczach rodziny pojawiły się łzy szczęścia, co pokazuje jak wiele dobra robimy dla innych. Życzę szczęśliwych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia wśród rodziny i znajomych.

Dobrze, że jesteś!

Zespół Szlachetnej Paczki