ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Dnia 22.11.2022 w Naszej szkole odbył się pierwszy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych, edycji 2022/2023 realizowanej pod hasłem "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych". Dzięki Olimpiadzie „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” uczniowie dowiadują się czym jest system ubezpieczeń społecznych, jakie niesie korzyści i obowiązki. Wiedza ta pozwala podjąć słuszne decyzje dotyczące przyszłej ścieżki zawodowej.

Jest też niezbędna, by podejmować racjonalne decyzje w życiu prywatnym. Uczniowie rozwiązywali test jednokrotnego wyboru z zakresu ubezpieczeń społecznych.
 W etapie szkolnym udział wzięło 16 uczniów z klasy pierwszej i trzeciej LO oraz uczennica z klasy czwartej TŻiUG. Do kolejnego etapu wojewódzkiego zgłoszeni zostali uczniowie, którzy uzyskali największą liczbę punktów : Klaudia Borzęcka, Michał Wróbel i Klaudia Koper. Gratulacje! Trzymamy kciuki za Nasz zespół, by zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego.