ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

  W październikowe popołudnie grupa uczniów pod opieką p. A Gościńskiej i p. K. Buczek wzięła udział w spotkaniu muzealnym poświęconym działaniom wojennym z czasów I wojny światowej. Zgromadzeni w dukielskim muzeum pasjonaci historii mieli okazję wysłuchać wykładu prof. Andrzeja Olejko pt. „Cud nad Sanem? Dlaczego nie odblokowano Twierdzy Przemyśl” oraz dowiedzieć się jak wyglądały prace archeologiczne na górze Manyłowa (Łysy Wierch) w okolicach Baligrodu.
 Dodatkową atrakcją spotkania była możliwość obejrzenia wystawy „Karpackie okruchy Wielkiej Wojny” zawierającej min. militaria ze zbiorów Stowarzyszenia Eksploracyjno - Historycznego „Galicja”.