ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Zakończenie Projektu „międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego"realizowanego ze środków PO WER na zasadach programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.😄 3 listopada na jadalni Internatu odbyło się spotkanie podsumowująca realizację praktyk zagranicznych uczniów technikum ZS w Iwoniczu. Podczas spotkania zostały rozdane certyfikaty odbycia praktyk zagranicznych oraz pendrive-y promujące fundusze europejskie 🇪🇺 Pomimo problemów, które przysporzyła nam pandemia 😷 - udało się zrealizować dwa wyjazdy (do Grecji w 2021r. i do Włoch w 2022r.) na dwutygodniowe praktyki. 💪 Mamy nadzieję, że w kolejnych latach również będziemy mieli możliwość i przyjemność brać udział w tego typu projektach.😃