ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 27 października 2022 roku w Iwli odbyła się powiatowa Licealiada w szachach drużynowych. W turnieju wzięło udział cztery szkoły powiatu krośnieńskiego, rywalizujące o mistrzostwo powiatu, a także o awans do kolejnego etapu rywalizacji. Grano systemem każdy z każdym w tempie 10+5 minut na zawodnika.
 Świetnie spisali się Nasi reprezentanci, którzy rozpoczęli od remisu z LO Jedlicze, a następnie pokonali MZSP Miejsce Piastowe oraz LO Rymanów. Pozwoliło to pewnie zwyciężyć w całym turnieju i uzyskać prawo gry w zawodach rejonowych.

Najlepszym szachistą turnieju okazał się Kamil Kucza (III TŻ), który wygrał wszystkie swoje partie. Po dwie wygrane zanotowali: Karol Bożętka (II BS), Mateusz Skrzęta (IV TI) oraz Ada Pierz (IV LO)

Wyniki uzyskane przez Nasz zespół:

  • ZS Iwonicz - LO Jedlicze (2:2)
  • ZS Iwonicz - MZSP Miejsce Piastowe (3:1)
  • ZS Iwonicz - LO Rymanów (4:0)

Gratulujemy i życzymy sukcesu w zawodach rejonowej Licealiady.