ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 20 października 2022 r. tegoroczni maturzyści z klas IV LO, IV TŻ/TI i IV TMR/TPS pod opieką księdza Michała Bestera oraz p.Katarzyny Marosz-Majewskiej i p.Elżbiety Zajdel udali się do Częstochowy na Jasną Górę, by powierzyć swoje intencje przed przyszłorocznymi egzaminami maturalnymi.
 Po całonocnej podróży, w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej uczestniczyli w uroczystym odsłonięciu obrazu oraz w porannej mszy świętej, która została odprawiona w ich intencji. Następnie w skupieniu wzięli udział w nabożeństwie Drogi Krzyżowej odprawionej przez ks. Michała na Wałach Jasnogórskich oraz w przygotowanej dla nich konferencji.
 Uczniowie mieli także okazję zwiedzić zabytki jasnogórskiego sanktuarium i poznać jego historię tak bardzo mocno związaną z historią Polski.
 Pobyt w Częstochowie był okazją do pogłębienia swojej wiary, wiedzy historycznej, a przede wszystkim czasem do zastanowienia się jak odnaleźć swoje miejsce w dorosłym życiu.