ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 18 października 2022r. po 2 latach przerwy spowodowanych pandemią, grupa uczniów szkoły pod opieką ks. Michała Bestera i p. Elżbiety Zajdel wyruszyła na III Rajd Papieski wiodący z Rymanowa Zdroju do Rudawki Rymanowskiej. Celem wyprawy była wędrówka po szlakach, którymi w przeszłości wędrował najpierw jako ksiądz, a następnie kardynał Karol Wojtyła, późniejszy papież Jan Paweł II.
 Wędrowcy wyruszyli czerwonym szlakiem beskidzkim z Rymanowa Zdroju, przez opuszczoną łemkowską Wołtuszową do Wisłoczka, a następnie dotarli pod słynną Ścianę Olzy w przełomowym odcinku Wisłoka w Rudawce Rymanowskiej. Co bardziej odważni wdrapali się na Ścianę Olzy i odnaleźli słynne ”drzewo okno” - miejsce medytacji ks. Karola Wojtyły.
 Okolice Rudawki Rymanowskiej upodobał sobie Karol Wojtyła. Po raz pierwszy przybył w ten rejon w 1952 roku z młodzieżą, a po raz ostatni w 1978 roku. Warto wspomnieć, że 70 dni po wyjeździe z Rudawki zasiadł w Stolicy Apostolskiej jako Jan Paweł II! Jego pobyty zostały upamiętnione obeliskiem, który został postawiony obok wodospadu.
 Pełni nowych wrażeń, radośni ze wspólnego wędrowania wędrowcy zakończyli wyprawę wspólnym ogniskiem na brzegu Wisłoka.