ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W dniu 7 października 2022 roku na obiektach sportowych Zespołu Szkół w Iwoniczu odbyły się zawody powiatowej Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Zawody zgromadziły 5 drużyn reprezentujących szkoły powiatu krośnieńskiego i były eliminacją do Finału wojewódzkiego.
 Świetnie spisali się chłopcy, którzy pewnie zwyciężyli. Już od drugiej zmiany uzyskali przewagę, którą systematycznie powiększali, a piąta i szósta zmiana to już tylko kontrola sytuacji na trasie. Gratulujemy chłopakom awansu do FW, który odbędzie się 19 października w Kolbuszowej i życzymy udanego startu.

 W zwycięskiej drużynie biegali: Wiktor Kurpiel (I TPS), Klaudiusz Gacek (I TPS), Konrad Wajs (IV TPS), Karol Filipowicz (III LO), Jakub Leśniak (III LO), Bartłomiej Korzec (IVTPS).
 Drużyna dziewcząt w składzie: Oliwia Dorożańska (III LO), Sylwia Sadkowska (II LO), Angelika Kilarecka (IV TŻ), Wiktoria Florek (II LO), Monika Hajduk (IV TŻ), Wiktoria Oleniacz (III LO) po zaciętej i wyrównanej walce zajęła drugie miejsce. Nie udało się awansować do FW ale za postawę należą się słowa uznania. Dziękujemy za start, a możliwość rewanżu już na wiosnę podczas drużynowych biegów przełajowych.
 Na zakończenie zawodów pamiątkowe dyplomy oraz puchary wręczyli: Dyrektor ZS Iwonicz Pani Iwona Pytel oraz zastępca dyrektora ZS Iwonicz pani Bożena Zajdel. Drużyny Naszej Szkoły przygotowali pan Paweł Kowalski i Tomasz Staroń.

Kolejność końcowa chłopców:

  • I miejsce - ZS Iwonicz (awans)
  • II miejsce - MZSP Miejsce Piastowe
  • III miejsce - ZS Jedlicze
  • IV miejsce - LO Jedlicze
  • V miejsce - ZSGH Iwonicz Zdrój

Kolejność końcowa dziewcząt:

  • I miejsce - MZSP Miejsce Piastowe (awans)
  • II miejsce - ZS Iwonicz
  • III miejsce - ZSGH Iwonicz Zdrój