ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Dzień chłopaka w internacie był okazją do wspólnych zabaw, quizów, rozgrywek, życzeń, miłych słów, słodkich niespodzianek i uśmiechów. To wszystko dla swoich kolegów przygotowały koleżanki z III LO Birbicz Anna, Materna Aleksandra i Oleniacz Wiktoria. Chłopcy wykazali się pomysłowością, dokonywali kuchennych rewolucji, udowodnili, że znają się na modzie i profesjonalnie potrafią wykonać makijaż. Zostały rozdane dyplom z tytułem „Super Chłopak” oraz medale wykonane z recyklingu. W organizacji spotkania dziewczyny mogły liczyć na wsparcie wychowawców p. Korbeckiej Anny, p. Uliasz Marty i p. Rygla Marka. Słodkie batoniki i malinowe chmurki dla chłopców przygotowała mama Wiktorii Oleniacz, której z całego serca dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy.