Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

  14 września 2022 r. w naszej szkole odbyły się Otrzęsiny klas pierwszych pod hasłem ”Jak zmienić kota w tygrysa”. Uroczystość ta miała na celu integrację uczniów klas pierwszych z całą społecznością szkolną i ich wychowawcami. Towarzyszyła im również myśl trwałego zaadoptowania uczniów do szkolnego środowiska, zachęcenie młodzieży do systematycznego uczestniczenia w życiu szkoły i pielęgnowania jej tradycji. Integrowanie uczniów poprzez wspólną zabawę miało na celu rozwijanie więzi koleżeńskich, propagowanie właściwych form zachowania się oraz wywołanie u młodzieży poczucia, że szkoła jest dla niech przyjaznym środowiskiem do nauki i osobistego rozwoju.

  Uczniowie w atmosferze dobrej zabawy, w obecności dyrekcji szkoły, swoich wychowawców i starszych kolegów, prezentowali umiejętności artystyczno-plastyczne, sprawność fizyczną i intelektualną. Z niezwykłym oddaniem i zapałem podejmowali wyzwania, rywalizując o zwycięstwo i tytuł najlepszej klasy. Dla uczniów istotą konkurencji i rywalizacji było zaprezentowanie ducha zgranej i zintegrowanej klasy. Swoim zaangażowaniem udowodnili, że potrafią współzawodniczyć, zwyciężać i cieszyć się z odniesionych sukcesów.
 Uczniowie klas pierwszych mieli do wykonania 8 zadań, a nad prawidłowym przebiegiem poszczególnych konkurencji czuwało jury w składzie: pani Iwona Pytel – dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu, pani Bożena Zajdel wice dyrektor oraz pani Joanna Zawistowska kierownik internatu. Po zakończeniu wszystkich konkurencji tabela wyników prezentowała się następująco:

  • I miejsce – klasa I LO (wychowawczyni p. Haduch Urszula)
  • II miejsce – klasa I TW/TI (wychowawca p. Gorzynik Robert)
  • III miejsce – klasa I TPS/TMR (wychowawca p. Izabela Śłiwka)
  • IV miejsce – klasa I BS (wychowawca p. Węgrzyn Marcin)


 Na zakończenie uroczystości Wicestarosta Powiatu Krośnieńskiego pan Andrzej Guzik, Dyrektor Etatowy Członek Zarządu pani Monika Subik oraz dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu pani Iwona Pytel wręczyli wszystkim klasą bony zwalniające z pytania, a zwycięska klasa otrzymała dodatkowo voucher na kwotę 200 zł.
 Dyrekcja szkoły wraz z gronem pedagogicznym i całą społecznością szkoły życzy nowoprzyjętym uczniom wielu sukcesów i nieustającego zapału do osiągania wysokich wyników w nauce. Pragnie, aby dobry nastrój i duch rywalizacji nieustannie towarzyszyły im w pokonywaniu trudności w zdobywaniu szczytów na drodze wyznaczonego celu.

Zdjęcia w galerii