ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

  14 września 2022 r. w naszej szkole odbyły się Otrzęsiny klas pierwszych pod hasłem ”Jak zmienić kota w tygrysa”. Uroczystość ta miała na celu integrację uczniów klas pierwszych z całą społecznością szkolną i ich wychowawcami. Towarzyszyła im również myśl trwałego zaadoptowania uczniów do szkolnego środowiska, zachęcenie młodzieży do systematycznego uczestniczenia w życiu szkoły i pielęgnowania jej tradycji. Integrowanie uczniów poprzez wspólną zabawę miało na celu rozwijanie więzi koleżeńskich, propagowanie właściwych form zachowania się oraz wywołanie u młodzieży poczucia, że szkoła jest dla niech przyjaznym środowiskiem do nauki i osobistego rozwoju.

  Uczniowie w atmosferze dobrej zabawy, w obecności dyrekcji szkoły, swoich wychowawców i starszych kolegów, prezentowali umiejętności artystyczno-plastyczne, sprawność fizyczną i intelektualną. Z niezwykłym oddaniem i zapałem podejmowali wyzwania, rywalizując o zwycięstwo i tytuł najlepszej klasy. Dla uczniów istotą konkurencji i rywalizacji było zaprezentowanie ducha zgranej i zintegrowanej klasy. Swoim zaangażowaniem udowodnili, że potrafią współzawodniczyć, zwyciężać i cieszyć się z odniesionych sukcesów.
 Uczniowie klas pierwszych mieli do wykonania 8 zadań, a nad prawidłowym przebiegiem poszczególnych konkurencji czuwało jury w składzie: pani Iwona Pytel – dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu, pani Bożena Zajdel wice dyrektor oraz pani Joanna Zawistowska kierownik internatu. Po zakończeniu wszystkich konkurencji tabela wyników prezentowała się następująco:

  • I miejsce – klasa I LO (wychowawczyni p. Haduch Urszula)
  • II miejsce – klasa I TW/TI (wychowawca p. Gorzynik Robert)
  • III miejsce – klasa I TPS/TMR (wychowawca p. Izabela Śłiwka)
  • IV miejsce – klasa I BS (wychowawca p. Węgrzyn Marcin)


 Na zakończenie uroczystości Wicestarosta Powiatu Krośnieńskiego pan Andrzej Guzik, Dyrektor Etatowy Członek Zarządu pani Monika Subik oraz dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu pani Iwona Pytel wręczyli wszystkim klasą bony zwalniające z pytania, a zwycięska klasa otrzymała dodatkowo voucher na kwotę 200 zł.
 Dyrekcja szkoły wraz z gronem pedagogicznym i całą społecznością szkoły życzy nowoprzyjętym uczniom wielu sukcesów i nieustającego zapału do osiągania wysokich wyników w nauce. Pragnie, aby dobry nastrój i duch rywalizacji nieustannie towarzyszyły im w pokonywaniu trudności w zdobywaniu szczytów na drodze wyznaczonego celu.

Zdjęcia w galerii