ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 1 września rozpoczął się rok szkolny 2022/2023. Wzorem lat ubiegłych uroczystość rozpoczęła msza święta w intencji uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców odprawiona w kościele p.w. Wszystkich Świętych w Iwoniczu.
Inaugurację w szkole rozpoczęliśmy od wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. Pani Dyrektor Iwona Pytel powitała wszystkich zebranych. Naszą uroczystość zaszczycił swoją obecnością Pan Starosta Krośnieński Jan Pelczar.

 Pierwsze szkolne spotkanie rozpoczęło się od pożegnania i słów podziękowania za lata pracy i poświęcenia skierowanych do Pani Wicedyrektor Jolanty Bajgier, która przeszła na zasłużoną emeryturę. Funkcję wicedyrektora od 1 września 2022 r. będzie sprawować Pani Bożena Zajdel. Serdeczne słowa powitania skierowane zostały szczególnie do uczniów klas I LO, I M/S, I W/I oraz I BS, którzy zaczynają naukę w naszej szkole.
 Zarówno Pan Starosta, jak i Pani Dyrektor życzyli wszystkim uczniom i nauczycielom wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym.