Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Po trzyletniej przerwie 27 maja 2022 roku na obiektach Naszego Zespołu Szkół w Iwoniczu odbył się IX Powiatowy Piknik Sportowy składający się z turnieju Trójek Piłkarskich oraz Biegu imienia rotmistrza Witolda Pileckiego.
 Piknik otworzyła Pani Dyrektor Szkoły Iwona Pytel witając gości, życząc udanej rywalizacji a przede wszystkim udanej zabawy. Po oficjalnym otwarciu rozpoczął się Turniej Trójek Piłkarskich dla uczniów szkół podstawowych zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców.

 W kategorii dziewcząt zgłosiły się trzy zespoły rywalizujące systemem każdy z każdym. Najlepsza okazała się drużyna ze Zręcina, która wygrała oba spotkania. Najpierw pokonała Szkołę Podstawową z Miejsca Piastowego 3:2 a następnie Szkołę Podstawową z Milczy 4:2. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z Miejsca Piastowego pokonując drużynę z Milczy 3:0.
 W kategorii chłopców w turnieju uczestniczyło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. Grano systemem każdy z każdym w grupach, następnie na krzyż, by zakończyć spotkaniami o siódme, piąte trzecie i pierwsze miejsce.
 Turniej wygrała drużyna z Beska, która w finale pokonała zespół z Rogów 3:1 Trzecie miejsce po zwycięstwie 2:0 ze Zręcinem zajęła Szkoła Podstawowa z Miejsca Piastowego. Dalsze miejsca uzyskały SP Lubatówka, SP Milcza, SP Głowienka oraz SP Iwonicz.
 Sędzią głównym Turnieju był Pan Robert Gorzynik a poszczególne spotkania sędziowali: Jakub Leśniak II LO, Jakub Kinal III LO, Jakub Magusiak III LO, Patryk Gajda II Z.
 Po zakończeniu Turnieju piłkarskiego odbył się IX Bieg im. Rtm. Witolda Pileckiego , w którym uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Dziewczęta biegały na dystansie 800 metrów natomiast chłopcy na dystansie 1000 metrów.

Klasyfikacja w poszczególnych biegach przedstawia się następująco:

Dziewczęta Szkoły Podstawowe:

 1. Weronika Szewczyk - SP Iwonicz Zdrój
 2. Julita Uliasz - SP Rogi
 3. Martyna Wąs - SP Rogi

Dziewczęta Szkoły Ponadpodstawowe:

 1. Elżbieta Kwas - ZS Iwonicz
 2. Karolina Kloczkowska - ZS Iwonicz
 3. Maria Kusznirska - ZS Iwonicz

Chłopcy Szkoły Podstawowe:

 1. Wiktor Kornasiewicz - SP Besko
 2. Krzysztof Jakiel - SP Łężany
 3. Kamil Zając - SP Iwonicz

Chłopcy Szkoły Ponadpodstawowe:

 1. Jakub Leśniak - ZS Iwonicz
 2. Filip Płodzień - ZS Iwonicz
 3. Jakub Magusiak - ZS Iwonicz

Sędzią głównym IX Biegu im. Rtm. Witolda Pileckiego był Pan Paweł Kowalski.
 Na zakończenie pamiątkowe dyplomy, medale dla wszystkich uczestników pikniku, puchary i nagrody rzeczowe dla zwycięzców ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Krośnie wręczali: Wicestarosta Powiatu Krośnieńskiego Pan Andrzej Guzik, Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Pani Iwona Pytel oraz zastępca Dyrektora Zespołu Szkół w Iwoniczu Pani Jolanta Bajgier.
 Piknik odbywał się w przyjaznej atmosferze przy pięknej słonecznej pogodzie.
Wielkie podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego oraz młodzieży Zespołu Szkół w Iwoniczu, którzy dołożyli wszelkich starań aby ta impreza była świetnie przygotowana.

Ze sportowym pozdrowieniem: Organizatorzy.

image001.jpg image002.jpg image003.jpg

image004.jpg image005.jpg image006.jpg

image007.jpg image008.jpg image009.jpg

image010.jpg image011.jpg image012.jpg

image013.jpg image014.jpg image015.jpg

image016.jpg image017.jpg image018.jpg

image019.jpg image020.jpg image021.jpg

image022.jpg image023.jpg image024.jpg

image025.jpg image026.jpg image027.jpg

image028.jpg image029.jpg image030.jpg

image031.jpg

Więcej zdjęć