ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W niedzielę 15 maja członkowie Klubu Historycznego im. AK uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej kpr. Jana Borka ps. „Jastrząb”. Pochówek odbył się na rodzinnej ziemi, po 76 latach od tragicznej śmierci żołnierza. W 2019 r. IPN odnalazł jego szczątki w pobliżu przysiółka Sadyba pod szczytem Leskowca w Beskidzie Małym. Badania genetyczne wykazały, że jest to Jan Borek pochodzący z Lubatowej.
 W piękną, majową niedzielę jego szczątki zostały uroczyście pogrzebane na lokalnym cmentarzu przy udziale przedstawicieli IPN, władz samorządowych, posłów, duchownych, żołnierzy, strażaków, młodzieży szkolnej i mieszkańców Lubatowej. Społeczność Zespołu Szkół w Iwoniczu reprezentowali p. A. Gościńska , Sylwester Konior z II TMR/TPS i Jakub Chudziński z II BS.