Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 Nasz Zespół Szkół był organizatorem powiatowej Licealiady w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Zawody, które odbyły się 11 marca na obiektach Naszej Szkoły, wyłoniły najlepsze szkoły powiatu krośnieńskiego do etapu rejonowego, w którym oprócz naszego powiatu uczestniczą jeszcze szkoły z powiatów strzyżowskiego, jasielskiego i Krosno-grodzkiego. Dla naszych zawodników rywalizacja zakończyła się pełnym sukcesem gdyż obie drużyny (dziewczęta i chłopcy) zakwalifikowały się do etapu rejonowego. Chłopcy wywalczyli I miejsce wygrywając wszystkie spotkania, natomiast dziewczęta awansowały z drugiego miejsca ustępując tylko miejsca MZSP z Miejsca Piastowego.

Wyniki uzyskane przez zespół chłopców:

  • ZS Iwonicz – ZS Jedlicze 3:0
  • ZS Iwonicz – LO Jedlicze 3:0
  • ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe 3:0

Szkołę reprezentowali: Jakub Szkaradek – (III LO/g), Jakub Leśniak (II LO), Maciej Kielar (III LOg)

Wyniki uzyskane przez zespół dziewcząt:

  • ZS Iwonicz – ZSGH Iwonicz Zdrój 3:1
  • ZS Iwonicz – LO Jedlicze 3:0
  • ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe 1:3

Szkołę reprezentowali: Katarzyna Różycka ( III LOg.), Milena Konik (III TŻ ), Anastazja Sawicka (II LO).

Na zakończenie pamiątkowe puchary oraz dyplomy wręczyła Pani Dyrektor Zespołu Szkół w Iwoniczu Iwona Pytel, która pogratulowała wszystkim uczestnikom zawodów. Naszym tenisistom jeszcze raz gratulujemy i życzymy udanego startu w zawodach rejonowych.

image005.jpg image006.jpg image007.jpg

image008.jpg image009.jpg image010.jpg

image011.jpg image012.jpg image013.jpg

image014.jpg image015.jpg image016.jpg

image017.jpg image018.jpg image019.jpg

image020.jpg image021.jpg