ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Bardzo dobry występ zanotowali nasi siatkarze uczestniczący w powiatowej Licealiadzie w piłce siatkowej chłopców. Zawody odbyły się 9 marca 2022 roku w Jedliczu i były eliminacją do kolejnego etapu - zawodów rejonowych.
 W turnieju, w którym uczestniczyły 4 szkoły powiatu krośnieńskiego, wywalczyli dwa zwycięstwa oraz doznali jednej porażki. Pozwoliło to na zajęcie drugiego miejsca za MZSP Miejsce Piastowe, z którą to szkołą w bezpośrednim pojedynku zwyciężyli. Do awansu zabrakło bardzo niewiele. Brawa dla chłopaków za walkę i grę do końca. Wszyscy zagrali na miarę swoich możliwości. 

Wyniki uzyskane przez nasz zespół:

 • ZS Iwonicz – LO Jedlicze (2:0)
 • ZS Iwonicz – ZS Jedlicze (1:2)
 • ZS Iwonicz – MZSP Miejsce Piastowe (2:1)

Szkołę reprezentowali:

 • Magusiak Jakub III LO/p
 • Gosztyła Maciej III LO/p
 • Szpyrka Patryk III LO/p
 • Jakieła Jakub III TPS/p
 • Wańkowicz Kordian III TMR/p
 • Kielar Maciej III LO/g
 • Inglot Piotr II TPS
 • Sidorski Dawid III LO/p

Opiekun: Tomasz Staroń