ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
  Wszyscy, którzy chcą wesprzeć naszych sąsiadów zza wschodniej granicy mogą przynosić dary do Starostwa Powiatowego w Krośnie, wejście od strony Banku (lokal dawnej restauracji Hermina). Punkt czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 18.00.
 Zbiórka prowadzona będzie również w szkołach prowadzonych przez Powiat: Liceum Ogólnokształcącym w Jedliczu, Zespole Szkół w Jedliczu, Zespole Szkół w Iwoniczu i Zespole Szkół Gastronomiczno – Hotelarskich w Iwoniczu – Zdroju. Tam dary będą przyjmowane od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Co jest potrzebne:

  • koce, śpiwory, kołdry, karimaty, pościel, poduszki, ręczniki – wyłącznie NOWE
  • leki przeciwbólowe, środki opatrunkowe i odkażające środki higieny osobistej i czystości (mydła, żele, płyny do kąpieli, szczoteczki do zębów, pasta do zębów, ręczniki papierowe, nawilżane chusteczki itp.)
  • artykuły dziecięce (pieluchy, ubranka - nowe, żywność w słoiczkach, mleko modyfikowane)
  • żywność z długim terminem przydatności
  • urządzenia elektryczne: ładowarki USB typ B i C, przedłużacze, baterie (paluszki małe i duże), powerbanki.

Osoby, które przyniosą dary proszone są, by na opakowaniu napisały informację z dokładnym opisem – co i w jakiej ilości znajduje się w paczce. Wszystko po to, by sprawnie rozdysponować zgromadzone rzeczy.

Dodatkowych informacji na temat zbiórki w Starostwie Powiatowym w Krośnie można uzyskać po numerem telefonu: 722 123 353