Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Listopadowy Dzień Życzliwości był okazją do przypomnienia i mobilizowania społeczności szkolnej do czynienia gestów dobroci, życzliwości wobec drugiego człowieka.
Na okoliczność przeżywania i świętowania tego dnia w internacie szkolnym podczas zajęć świetlicowych wychowankowie wykonali plakaty z symbolami życzliwości i przesłaniem, że życzliwym warto być codziennie, a nie tylko od święta. Członkinie Szkolnego Koła Wolontariatu wręczały uczniom i nauczycielom cukierki z sentencjami. Słodkości i „złote myśli” miały wyzwalać pozytywne nastawienie do siebie nawzajem i przypominać o potrzebie dzielenia się uśmiechem i wewnętrzną radością.

image001.jpg image002.jpg image003.jpg

image004.jpg image005.jpg image006.jpg

image007.jpg