Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 W dniu 19.11.2021 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XV Memoriale im. Bogusława Dziury w strzelectwie sportowym, który odbył się w Hali Sportowej GOSiR w Jedliczu.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna żeńska w składzie: Wiktoria Kiresztura, Emilia Lorenc ( III LO/p ), Anastazja Sawicka i Wiktoria Barańska (II LO). Skład drużyny męskiej przedstawiał się następująco: Jakub Kinal, Patryk Szpyrka, Dawid Sidorski i Maciek Gosztyła ( III LO/p ). Uczniowie rywalizowali w konkurencji karabinu pneumatycznego 10 strzałów na dystansie 10 metrów indywidualnie oraz drużynowo.
Spośród naszych reprezentantów najlepszym wynikiem może pochwalić się Maciek Gosztyła, który uzyskał wynik 71 punktów i tym samym zajął trzecie miejsce w klasyfikacji indywidualnej. W klasyfikacji drużynowej dziewczęta uplasowały się na miejscu VI, a chłopcy na miejscu IV.

image001.jpg image002.jpg image003.jpg

image004.jpg image005.jpg image006.jpg

image007.jpg