ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i krytaTechnika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 Narodowe Święto Niepodległości to jedno z najważniejszych wydarzeń państwowych w naszym kraju. W naszej szkole obchody 103 rocznicy odzyskania Niepodległości przygotowali uczniowie klasy III LO g.
Ze względu na sytuację epidemiologiczną nie odbyła się tradycyjna akademia. W zamian tego uczniowie przygotowali prezentację, w której przedstawili ważne wydarzenia okresu niewoli i odzyskania upragnionej wolności przez Polaków. Uczniowie klasy III LOg pod opieką wychowawczyni p. Izabeli Śliwki przygotowali również wstążeczki i kotyliony w narodowych barwach, które wręczyli społeczności naszej szkoły.

 Uczniowie włączyli się także w ogólnopolską akcje „Szkoła do hymnu” i w klasach wspólnie odśpiewali hymn narodowy o symbolicznej godzinie 11:11.