ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 W dniu 29 października 2021 roku w Iwli odbyła się Powiatowa Licealiada w szachach drużynowych. W turnieju, wzięły udział trzy szkoły powiatu krośnieńskiego, rywalizujące o mistrzostwo powiatu, a także o awans do kolejnego etapu rywalizacji. Grano systemem kołowym w tempie 15 minut na zawodnika. Nasi szachiści okazali się najlepsi na wszystkich szachownicach zwyciężając LO Rymanów oraz LO Jedlicze w stosunku 4:0. Skład reprezentacji Naszej Szkoły:

  • Szachownica I – Kamil Kucza (kl. II TŻ)
  • Szachownica II – Karol Bożętka (kl. I BS)
  • Szachownica III – Robert Leń ( kl.III TMR)
  • Szachownica IV – Adriana Pierz (kl. III LO) 

Gratulujemy i życzymy sukcesu w zawodach rejonowej Licealiady.