ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 W dniu 12 października 2021 roku na obiektach Naszej Szkoły odbyły się zawody powiatowej Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców. Zawody wyłoniły mistrzów powiatu, którzy reprezentowali szkołę i powiat w finale wojewódzkim. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców najlepsi byli uczniowie Naszej Szkoły i to oni z rąk Pani Dyrektor Iwony Pytel odebrali gratulacje i pamiątkowe puchary.
 Sportowcy do rywalizacji stanęli po półtorarocznej przerwie spowodowanej pandemią. Wielkie gratulacje dla tych wszystkich, którzy podjęli trud żeby się sprawdzić i reprezentować swoje szkoły.
Rywalizacja dziewcząt, była bardziej wyrównana i rozstrzygnęła się dopiero na ostatniej zmianie. Wtedy to skutecznie zaatakowała Małgorzata Pernal, uczennica klasy IV TŻ wyprowadzając sztafetę dziewcząt z trzeciego na pierwsze miejsce.

Chłopcy kontrolowali przebieg rywalizacji, a ich zwycięstwo nie było zagrożone.
 18 października 2021 roku w Kolbuszowej odbył się finał wojewódzki. Konkurencja była bardzo silna, a Nasze Zespoły zajęły miejsca w drugiej dziesiątce.

Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt Zespołu Szkół w Iwoniczu: Natalia Podedworna (kl. I LO), Wiktoria Oleniacz (kl. II LO), Patrycja Loch ( kl. I LO), Sylwia Sadkowska (kl. I LO), Oliwia Dorożańska (kl. II LO), Małgorzata Pernal (kl. IV TŻ), Monika Hajduk (kl. III TŻ), Zuzanna Kuzdro (kl. II TŻ)
Opiekun: Marek Rygiel

Kolejność końcowa dziewcząt:

  • I miejsce – ZS Iwonicz
  • II miejsce- LO Jedlicze
  • III miejsce – ZSGH Iwonicz Zdrój

Skład zwycięskiej drużyny chłopców Zespołu Szkół w Iwoniczu: Kacper Dziadosz (kl. IV TMR), Krystian Fryncel (kl. III LO), Sylwester Konior (kl. IITMR), Filip Płodzień (kl. III LO), Sylwester Zima (kl. II BS), Jan Żuchowski (kl. III LO), Jakub Boczar (kl. III LO), Konrad Wais (kl. III TPS ),
Opiekun: Paweł Kowalski

Kolejność końcowa chłopców:

  • I miejsce - ZS Iwonicz
  • II miejsce - ZS Jedlicze
  • III miejsce – ZSGH Iwonicz Zdrój