ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Pierwszy Finał Wojewódzki po przerwie spowodowanej pandemią i od razu duży sukces uczniów naszej szkoły. Zawody odbyły się na stadionie Resovii w Rzeszowie, w konkurencji sztafeta 4x100m. Nasi chłopcy zajęli 3 miejsce, wystąpili w składzie: Filip Płodzień 2LO, Konrad Wajs 3TPS, Bartłomiej Korzec 3TPS, Piotr Łuszcz 3LO. Drużynę przygotował p. Paweł Kowalski. Zawody te zgromadziły bardzo dużą ilość sztafet z całego podkarpacia. Uczestnicy zostali udekorowani medalami, pucharami i dyplomami, a ostateczna kolejność na podium przedstawiała się następująco:

  1. V LO Rzeszów
  2. ZSP Nr 2 Stalowa Wola
  3. ZS Iwonicz

Serdecznie gratulujemy całej naszej brązowej drużynie i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach.