ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Dla społeczności naszej szkoły miesiąc maj to czas szczególny, ważny, gdy wspominamy postać patrona rotmistrza Witolda Pileckiego. 13 maja bieżącego roku przypada 120. rocznica jego urodzin. Z powodu pandemii nie mogliśmy uczcić Dnia Patrona, tak jak bywało to w latach ubiegłych, wydarzeniami sportowymi, konkursami czy akademią. Stąd, w czasie nauki zdalnej zrodził się pomysł nakręcenia filmu, w którym młodzież opowiedziałaby, jak postrzega naszego patrona. Jakie cechy w nim podziwia? Jakie pasje z nim dzieli? Dlaczego warto go naśladować?
Zapraszamy do obejrzenia filmu i dziękujmy wszystkim za zaangażowanie.