Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
  Drodzy Wychowankowie internatu - tegoroczni Absolwenci! W imieniu całej społeczności internatu chcemy powiedzieć Wam ,,do widzenia''. Każde pożegnanie jest trudne - to nasze szczególnie, gdyż pandemia uniemożliwia nam spotkanie. Nie możemy uścisnąć Wam dłoni i pogratulować ukończenia szkoły.
 Dziękujemy Wam za czas spędzony razem, za wspólne rozmowy, zwierzenia, zaufanie, za Waszą młodzieńczą radość… Przed Wami egzamin dojrzałości, wybory życiowe, praca zawodowa. Życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, najlepszych wyników matury, realizacji planów i spełnienia marzeń, wszelkiej pomyślności… 

 ...Ciesz się małymi rzeczami
Rób to co Cię uszczęśliwia
Śmiej się tyle ile oddychasz
Tańcz jakby nikt nie patrzył
Kochaj tak długo jak żyjesz
Żyj tak aby niczego nie żałować.. 

Kierownik i Wychowawcy internatu

Wspomnienia ..... 

image001.jpg image002.jpg image003.jpg

image004.jpg image005.jpg image006.jpg

image007.jpg image008.jpg image009.jpg

image010.jpg image011.jpg image012.jpg

image013.jpg image014.jpg image015.jpg