ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
  Drodzy Wychowankowie internatu - tegoroczni Absolwenci! W imieniu całej społeczności internatu chcemy powiedzieć Wam ,,do widzenia''. Każde pożegnanie jest trudne - to nasze szczególnie, gdyż pandemia uniemożliwia nam spotkanie. Nie możemy uścisnąć Wam dłoni i pogratulować ukończenia szkoły.
 Dziękujemy Wam za czas spędzony razem, za wspólne rozmowy, zwierzenia, zaufanie, za Waszą młodzieńczą radość… Przed Wami egzamin dojrzałości, wybory życiowe, praca zawodowa. Życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, najlepszych wyników matury, realizacji planów i spełnienia marzeń, wszelkiej pomyślności… 

 ...Ciesz się małymi rzeczami
Rób to co Cię uszczęśliwia
Śmiej się tyle ile oddychasz
Tańcz jakby nikt nie patrzył
Kochaj tak długo jak żyjesz
Żyj tak aby niczego nie żałować.. 

Kierownik i Wychowawcy internatu

Wspomnienia .....