ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 „Spójrz na drzewa, na ptaki, na chmury, gwiazdy … a jeśli masz oczy, zobaczysz, że cała egzystencja jest pełna radości. Wszystko jest czystym szczęściem. Drzewa są szczęśliwe bez powodu… Spójrz na kwiaty. To niesamowite, jak szczęśliwe są kwiaty – i bez powodu…”

 Podczas stacjonarnych dyżurów opiekuńczo-wychowawczych wychowawcy internatu inspirują uczniów do kreatywnego spędzania czasu wolnego, zachęcają do kontaktu z naturą, która wycisza, uspokaja i uszczęśliwia, starają się zainteresować uczniów rysunkiem i fotografią.

Dlatego też w internacie szkolnym zorganizowane zostały zajęcia plastyczne pod hasłem ,,Jesienne inspiracje,” których efektem jest wysoko oceniona i wyróżniona praca Klaudii Koper z klasy II TŻ.
Efektem twórczych inspiracji są również wykonane przez wychowanków zdjęcia ,,Krajobrazu zimowego”, a wśród nich na uwagę i wyróżnienie zasługują fotografie Amelii Zubel z klasy I TWI.
Uczestnicy zajęć warsztatowych zostali nagrodzeni przez wychowawców - nagrody wręczyła Pani Kierownik internatu.


,,Jesienne inspiracje'' - praca autorstwa Kludii Koper z klasy II TŻ

 

,,Krajobraz zimowy'' - wyróżnione zdjęcia autorstwa Amelii Zubel z klasy I TWI