ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W tym roku w nieco odmiennej formie pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. W czwartek 17 września br. lekcje wychowawcze przeznaczone zostały na tradycyjne otrzęsiny. Ograniczeni wymogami sanitarnymi organizatorzy spotkania, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, musieli zrezygnować ze wspólnych zabaw i prac w grupach. Podobnie jak w ubiegłym roku stworzono ,,telewizyjne studio'' a w drugiej edycji programu ,,Szkolnego Pytania na Śniadanie'' prezenterzy swoim młodszym kolegom i koleżankom z klas pierwszych opowiedzieli o szkole - omówili cechy wzorowego ucznia, wymagającego a zarazem wyrozumiałego wychowawcy.

Prezentując modę obowiązującą w Zespole Szkół w Iwoniczu, wskazali ubrania spełniające najwyższe normy naturalności i szkolnego szyku, a promując zdrowe przekąski - zachwalali ekologiczne jabłka i batoniki z pełnoziarnistych zbóż. W ,,telewizyjnym studio'' usytuowanym w świetlicy internatu zgromadzono rekwizyty związane z kierunkami kształcenia w naszej szkole. Koniec spotkania wyznaczyła wesoła przysięga szkolnego żaka.

Wszystkim pierwszakom życzymy samych piątek, uśmiechu, słonecznych i szczęśliwych dni…