ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811

foto1

Nasza szkoła - Twój wybór

foto1

Nowoczesne pracownie językowe

foto1

Pracownie technologii gastronomicznej i obsługi konsumenta

foto1

Nowoczesne warsztaty szkolne

foto1

Strzelnice: wirtualna i sportowa (śrutowa), hala i obiekty sportowe Orlik 2012, siłownia: plenerowa i kryta



Technika Zawodowe

technik: informatyk, mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, pojazdów samochodowych, żywienia i usług gastronomicznych,

Czytaj więcej

Liceum Ogólnokształcące

mundurowe o profilu bezpieczeństwo wewnętrzne; sportowe; komunikacyjno - multimedialne

Czytaj więcej

Branżowa Szkoła

mechanik pojazdów samochodowych; mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych; monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Czytaj więcej

Oferta dodatkowa

Bezpłatne: prawoo jazdy; pobyt w internacie; dojazd do szkoły. Praktyki i wycieczki zagraniczne: Interreg, Erasmus++, kursy ECDL, koła zaintersowań.

Czytaj więcej
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 W piątek 4 września Starostwo Powiatowe w Krośnie włączyło się w ogólnopolskie Narodowe Czytanie "Balladyny" Juliusza Słowackiego. Głośne czytanie fragmentów 5-aktowego dramatu odbyło się przed budynkiem Starostwa.
 Starosta krośnieński Jan Pelczar do wspólnego czytania "Balladyny" zaprosił: ks. Jana Bielca z parafii pw. św. Piotra Apostoła i św. Jana z Dukli, przewodniczącego rady Powiatu Andrzeja Krężałka, wicestarostę Andrzeja Guzika, dyrektor - etatowego członka Zarządu Powiatu Monikę Subik, komendanta miejskiego PSP Mariusza Bieńczaka, oficera prasowego KMP w Krośnie Pawła Buczyńskiego,

dyrektor PUP w Krośnie Reginę Chrzanowską, dyrektor RDLP w Krośnie Grażynę Zagrobelny, dyrektor PCPR Agnieszkę Zygarowicz, dyrektor CUW Renatę Piękoś, dyrektor LO w Jedliczu Iwonę Pytel, przedstawicieli krośnieńskiego szpitala lek. Tomasza Marosza i ratowniczkę medyczną Żanetę Wojnarowicz oraz uczniów ze szkół prowadzonych przez Powiat.

 W tym ważnym wydarzeniu wzięła także udział delegacja naszej szkoły. Uczeń klasy II LO/g Jakub Szmigiel wcielił się w rolę Żołnierza występującego w ostatnim akcie.
 W przeprowadzonym na koniec konkursie wiedzy o „Balladynie” Sandra Łagosz, także z klasy II LO/g, wygrała pamiątkowe wydanie dramatu.
 Spotkanie przed Starostwem ubogaciła inscenizacja fragmentów „Balladyny” w wykonaniu zespołu wokalno – teatralnego „Maskarada” z Chorkówki oraz występ kapeli „Łęczanie” z Łęk Dukielskich.
 Za rok lekturą Narodowego Czytanie będzie „Moralność pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.