ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.

Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

  Powiat Krośnieński złożył wniosek w ramach projektu grantowego „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 - dofinansowanie zakupu laptopów dla uczniów i nauczycieli, którzy nie posiadają sprzętu umożliwiającego im realizację lekcji w trybie zdalnym.

 Dzięki uzyskanej dotacji w wysokości 80 tys. zł, samorząd Powiatu zakupił 32 nowe laptopy z niezbędnym oprogramowaniem dla szkół ponadpodstawowych prowadzonych i dotowanych przez Powiat Krośnieński.

 18 maja 2020r. w Powiecie Krośnieńskim przekazano 7 laptopów dla naszej szkoły. Dyrektor Leszek Zajdel z rąk starosty krośnieńskiego Jana Pelczara i wicestarosty Andrzeja Guzika odebrał sprzęt, który zostanie przekazany mającym problemy z e – komunikacją 6 uczniom i 1 nauczycielowi. W przekazaniu nowego sprzętu uczestniczyły również dyrektor - etatowy członek Zarządu  Powiatu Monika Subik oraz dyrektor Centrum Usług Wspólnych Powiatu Krośnieńskiego Renata Piękoś.

 Projekt „Zdalna szkoła” jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami COVID -19. Zamknięcie szkół wpłynęło na zmianę prowadzenia zajęć edukacyjnych. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły korzystają z różnych form zajęć prowadzonych za pośrednictwem komunikatorów internetowych.