Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Drodzy Wychowankowie internatu - tegoroczni Absolwenci!

  Zaskoczeni sytuacją pandemii rozstaliśmy się przedwcześnie… Nikt z nas nie pomyślał, że nie będzie nam dane uczestniczyć, jak co roku, w oficjalnym pożegnaniu. Dlatego, w imieniu całej społeczności internatu, chcemy powiedzieć Wam „do widzenia”.
  Czas mija bardzo szybko... Pamiętamy, jak przekroczyliście przed kilkoma laty progi naszej szkoły oraz progi szkolnego internatu, który stał się dla Was drugim domem… Wasze imiona i nazwiska zapisały się w historii tego miejsca. Wasze słowa, gesty, zachowania tworzyły naszą codzienność. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas… Pozostajemy w nadziei, że pobyt w internacie będziecie dobrze wspominać…
  Gratulujemy Wam osiągniętych wyników w nauce a nade wszystko faktu ukończenia szkoły średniej, która zamyka pewien etap życia!
  Składamy serdeczne życzenia zdrowia, realizacji planów i marzeń, wysokich not na maturze - dobrej przyszłości!

Wychowawcy