ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

   W dniach 24-28 lutego 2020 r. na Słowacji odbył się drugi etap szkolenia z zakresu programowania PLC. W kursie udział więzło sześciu uczniów z naszej szkoły oraz czterech ze szkoły słowackiej, dodatkowo w kursie uczestniczyli dwaj nauczyciele Zespołu Szkół w Iwoniczu.

   Programmable Logic Controller - jest to rodzaj urządzenia mikroprocesorowego który ma za zadanie sterować maszyną, jak również rozwiązywać problemy pojawiające się podczas jej pracy. Uczniowie podczas szkolenia nabyli umiejętności podstaw tworzenia algorytmów niezbędnych do programowania sterowników PLC.  Po południu uczestnicy szkolenia, zwiedzili zabytki oraz poznali ciekawą historię miasta Sabinov.

    Kurs odbył się u partnera programu Interreg Polska-Słowacja Spojena skola Sabinov.