ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 


  W dniach 28-31.01.2020r. odbyło się czterodniowe szkolenie pt.: ,,Szkolenie dla nauczycieli branży gastronomicznej Kuchnia Staropolska i regionalna w nowych aranżacjach i technologiach"  w ramach realizacji projektu pt. Poprawa jakości kształcenia zawodowego na obszarze transgranicznym w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska - Słowacja 2014-2020. 
  W zajęciach uczestniczyło pięcioro nauczycieli z naszej szkoły i dwóch nauczycieli ze Słowacji. W ramach szkolenia nauczyciele przygotowywali tradycyjne dania staropolskie i regionalne w nowych aranżacjach. Nauczyciele ze Słowacji poznali tradycyjne polskie produkty. Zasmakowani w polskiej kuchni zapewniali że wiele z poznanych dań ugotują jeszcze nieraz w swoich domach jak również w szkole na zajęciach praktycznych.