ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

  W dniu 4.12.2019 r. w ramach programu Interreg Polska-Słowacja odbył się kurs ,,Szkolenie w czekoladzie”. W szkoleniu uczestniczyli uczniowie Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych  Zespołu Szkół w Iwoniczu oraz uczniowie z partnerskiej szkoły z Sabinova na Słowacji.

  W przedświątecznej atmosferze zostały wykonane słodkie ozdoby czekoladowe, lizaki i czekolady z liofilizowanymi owocami. Dodatkowo uczniowie uczestniczyli w wycieczce do pijalni czekolady w Korczynie, gdzie w chłodny wieczór mieli możliwość spróbowania prawdziwej gorącej czekolady.