Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 12.12.2019 r. w Głowience odbyły się zawody Powiatowej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt. W turnieju występowały szkoły - LO Jedlicze, LO Rymanów, MZSP Miejsce Piastowe, ZSGH Iwonicz Zdrój, ZS Iwonicz. Świetnie spisały się dziewczęta naszej szkoły. Nie będąc faworytkami wygrały cały turniej awansując tym samym do zawodów rejonowych.
 W pierwszym meczu dziewczyny przegrały z drużyną MZSP M. Piastowe 1 : 2 w setach - w tie- breaku 13 : 15.

 Drugie spotkanie decydowało o wyjściu z grupy. Po dramatycznym boju nasze dziewczęta pokonały LO Rymanów 2 : 1, zwyciężając w decydującym secie 15 : 13.

 W półfinale zwycięstwo 2 : 0 z drużyną LO Jedlicze. W finale ponownie mecz z drużyną MZSP M. Piastowe. Ogromne emocje na boisku - pierwszy set wygrywamy do 22 – w drugim secie zdecydowanie lepsze dziewczyny z M. Piastowego. Znowu tie – break – od stanu 1 : 6 dziewczyny zaczynają kapitalnie grać . Odrabiamy straty i po niesamowitej końcówce zwyciężamy 15 : 13 i w całym meczu 2 : 1. Ogromna radość dziewcząt, wszystkie zagrały kapitalne zawody, dały z siebie wszystko.

Ogromne słowa uznania dla nich – gramy dalej.

Szkołę reprezentowały:

  • Węgrzyn Diana IV TŻ
  • Mroczka Gabriela IV TŻ
  • Wojtoń Bernadetta IV TŻ
  • Kusz Agata IV TŻ
  • Hajduk Małgorzata IV TŻ
  • Pernal Małgorzata II TŻ
  • Podstawska Ewelina III LO
  • Matyszczak Katarzyna III LO

image017.jpg image018.jpg image019.jpg

image020.jpg image021.jpg image022.jpg