ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

  W dniach 26 - 27 listopada 2019 r., odbyła się wycieczka zawodowo - edukacyjna w ramach współpracy Interreg Polska - Słowacja. Udział w niej wzięli uczniowie Zespołu Szkół w Iwoniczu wraz z opiekunami oraz partnerzy ze Spojenej skoly z Sabinova na Słowacji.

 

 

  Uczestnicy wycieczki odwiedzili dwa autoryzowane salony sprzedaży samochodów; AUTO-SERVICE SP. J. dealera samochodów marki Fiat, oraz GLOB CARS, SP z o.o. o przedsiębiorstwa prowadzącego działalność w ramach marki Ford i Opel. Uczniowie mieli możliwość podejrzeć tajniki pracy autoryzowanego serwisu oraz zapoznali się z ofertą nowych samochodów.

  W ramach promocji regionu oraz poznania historii powiatu krośnieńskiego uczniowie odbyli ciekawe zajęcia warsztatowe w Centrum Dziedzictwa Szkła oraz zwiedzili Muzeum Rzemiosła w Krośnie.

  Celem organizowanej wycieczki zawodowo - edukacyjnej był; transfer pomiędzy partnerami projektu dobrych praktyk zawodowych, zacieśnienie współpracy między szkołami z Polski i Słowacji, promocja regionu, promowanie przemysłu regionu oraz nowych rozwiązań technologicznych, uczenie się od siebie oraz tworzenie dobrych relacji międzysąsiedzkich. Jednym z celów głównych jest również integracja młodzieży oraz usuwanie barier mentalnych i kulturowych.

}