ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

  W dniach 12-15.11.2019 r. w naszej szkole został zorganizowany kolejny kurs w ramach programu współpracy transgranicznej Interreg. W szkoleniu wzięli udział uczniowie z technikum żywienia i usług gastronomicznych wraz z nauczycielami oraz uczniowie z partnerskiej szkoły z Sabinova na Słowacji. Celem kursu było zapoznanie uczniów z charakterystyką dań kuchni staropolskiej. Uczniowie przy pomocy instruktora z Podkarpackiej Akademii Kulinarnej pana Jacka Świerka przygotowali tradycyjne potrawy kuchni polskiej. Gościom z Sabinova bardzo smakowały nasze regionalne dania, dzięki udziałowi w kursie mieli możliwość nauczyć się je sporządzać i zapewniali że przepisy te będą odtwarzać w swoich domach przyrządzając posiłki dla swoich rodzin.