ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

   W dniach 12-13 listopada 2019 r. na Słowacji odbyło się szkolenie z zakresu obsługi urządzenia do badania emisji spalin pojazdów silnikowych. W kursie udział więzło sześciu uczniów z naszej szkoły oraz dwóch ze szkoły słowackiej, dodatkowo w kursie uczestniczyli dwaj nauczyciele Zespołu Szkół w Iwoniczu. Kurs odbył się u partnera programu Interreg Polska-Słowacja w Spojenej skole Sabinov. Uczniowie nabyli umiejętności obsługi analizatora spalin typu BA 250 – BOSCH oraz poznali zasady przeprowadzania badań technicznych na słowackich stacjach kontroli pojazdów. Po południu uczestnicy szkolenia, zwiedzili zabytki oraz poznali ciekawą historię miasta Sabinov.