ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

 


 W dniu 22.10.2019 r. w naszej szkole w ramach realizacji programu Interreg odbyły się warsztaty o tematyce pszczelarskiej. W zajęciach wzięło udział 15 uczniów z technikum żywienia i 6 uczniów ze szkoły partnerskiej z Sabinova na Słowacji. W trakcie szkolenia uczniowie mieli możliwość zapoznać się z praca pszczelarza, spróbować różnych gatunków miodów i wykonać świece z wosku pszczelego. Uczestnicy szkolenia zapoznali się także z walorami zdrowotnymi miodów jak i preparatów ziołowych oraz poznali możliwości wykorzystania produktów pszczelich w gastronomii.