ZS w Iwoniczu
zs@iwonicz.pl, 13 4351811
Finansujemy koszty zakwaterowania w internacie uczniom klas pierwszych. Finansujemy również koszty dojazdu do szkoły uczniom klas pierwszych.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Zespół Szkół w Iwoniczu włączył się w ogólnopolską akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”, której celem jest podejmowanie działań upamiętniających ważne postaci oraz wydarzenia przeszłości.
 

  Piątek 25 października br. był dniem pamięci poświęconym patronowi szkoły, Witoldowi Pileckiemu oraz lokalnemu patriocie, kpt. Stanisławowi Adamczykowi.
  Obecnie trwa zbiórka zniczy, które szkolne wolontariuszki zapalą na grobach zmarłych nauczycieli, pracowników i uczniów naszej szkoły a także lokalnych bohaterów, którzy walczyli o niepodległość Polski.
  Przez cały czas trwania akcji, w ostatnich dniach października i przez cały listopad,  w naszej szkole realizowane będą różnego rodzaju inicjatywy pamięci. Zaplanowano m.in. lekcje historii z udziałem świadków i uczestników ważnych wydarzeń historycznych Iwonicza i okolic.